כושר לנשים בהריון ולאחר לידה

בעוד את מתקרבת לרגע החשוב בחייך, חשוב שתחזקי את גופך ותכיני אותו לקראת הלידה הצפויה. ביצוע פעילות גופנית במהלך ההיריון, מקל על שיקום הגוף לאחר הלידה ומסייע בחזרה מהירה לגזרה.

שיטת האימונים הייחודית שלנו מותאמת גם לנשים בהיריון וגם לנשים הנמצאות לאחר לידה, וכוללת אימוני חיטוב, חיזוק השרירים ועבודה ממוקדת על האזורים שמשתתפים בתהליך ההיריון והלידה.

במהלך האימונים, תסייע לך המדריכה בהתאמת תרגילים שיחזקו את שרירי קרקעית האגן והבטן, יגמישו את המפרקים, יאריכו את הגב התחתון, יחזקו את חגורת הכתפיים ויעבדו על אזור האגן, כהכנה ללידה עצמה.

ילדת? מזל טוב! אז מה עושים עכשיו?
שיטת האימונים הייחודית של סטודיו C תאפשר לך להישאר פעילה לאורך התהליך, ותסייע לך בחזרה מהירה לגזרה לאחר הלידה.

*לאימונים בסטודיו C תוכלי להצטרף שישה שבועות לאחר הלידה או שמונה שבועות אם עברת ניתוח קיסרי.
בכל מקרה, חשוב להיוועץ ברופא לפני תחילת הפעילות. החזרה לפעילות גופנית לאחר לידה צריכה להיות הדרגתית, ותוך כדי הקשבה לגוף.

 

 

קבלי מאיתנו שירות מיוחד במתנה: בייביסיטר מנוסה תדאג לשמור על התינוק, בזמן שאת דואגת לגזרה...

*השירות מיועד לתינוקות עד גיל זחילה בלבד.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

בהתאם להנחיות הממשלה החל מיום ו' 18/9 נאלצנו לסגור את כלל הסניפים הפיזיים של רשת סטודיו סי לפעילות עד להודעה חדשה. היות שבריאותך וכושרך חשובים לנו, תוכלי להמשיך ולהתאמן בסניף האונליין כחלק מהמנוי הקיים, עד לסיום הסגר. אנו מחכות לך בערוץ הווירטואלי שלנו עם מיטב המדריכות ומגוון רחב של שיעורים: עיצוב, יוגה, זומבה, טבטה, קיקבוקס, פילאטיס ועוד. קיימת גם מערכת VOD המאפשרת לך לצפות בכל שיעור שהתקיים ומתחשק לך לחזור עליו פעם נוספת. זכרי כי התמדה ורצף הם סוד להצלחתך!

לפניות ולבירורים בנושא החיבור לאונליין נא לשלוח מייל לכתובת SCO@studioc.co.il

במידה והנך מעוניינת להקפיא את המנוי ולא להשתתף בשיעורי האונליין, מלאי את פרטייך בקישור: https://www.studioc.co.il/freeze

בכל נושא אחר, תוכלי לשלוח מייל לכתובת: sherut@studioc.co.il