פילאטיס

אימון הפילאטיס בגישת "From The Inside Out " הייחודית שלו, משלב בתוכו תרגילים לחיזוק והארכת השרירים והגמשת המפרקים. מסייע לשמור על יציבה נכונה, לסייע לשליטה בשרירים, לפתח ריכוז ומיקוד, לשפר את זרימת הדם בגופך, לשלוט בתנועה ולנוע בזרימה וברגיעה.

הצצה לאימון פילאטיס על פי שיטת סטודיו סי

תרגול פילאטיס מטפל ישירות בליבת הגוף, והתרגול החוזר יקנה לך יכולת להתרכז בגופך, יחזק את שרירי ה-Core בדגש על אזור הבטן ויגדיל את טווח התנועה של גופך.

רוצה לראות את השינוי מהר יותר? אימון פילאטיס המשולב באימון חיטוב ועיצוב יעזור לך להגיע במהירות רבה יותר לתוצאות שאת מחפשת.

צוות המדריכות המנוסות של סטודיו C יעניק לך הנחיה מקצועית, הדרכה אישית וידע מעשי רב, אותו תוכלי ליישם גם מחוץ לסטודיו, בכל רגע בחיי היומיום שלך.

"לאחר 10 שיעורים תרגישו בהבדל,

לאחר 20 שיעורים תראו את ההבדל,

לאחר 30 שיעורים יהיה לכם גוף חדש לגמרי" (ג'וזף פילאטיס)

מאמרים שיכולים לעניין אותך

בהתאם להנחיות הממשלה החל מיום ו' 18/9 נאלצנו לסגור את כלל הסניפים הפיזיים של רשת סטודיו סי לפעילות עד להודעה חדשה. היות שבריאותך וכושרך חשובים לנו, תוכלי להמשיך ולהתאמן בסניף האונליין כחלק מהמנוי הקיים, עד לסיום הסגר. אנו מחכות לך בערוץ הווירטואלי שלנו עם מיטב המדריכות ומגוון רחב של שיעורים: עיצוב, יוגה, זומבה, טבטה, קיקבוקס, פילאטיס ועוד. קיימת גם מערכת VOD המאפשרת לך לצפות בכל שיעור שהתקיים ומתחשק לך לחזור עליו פעם נוספת. זכרי כי התמדה ורצף הם סוד להצלחתך!

לפניות ולבירורים בנושא החיבור לאונליין נא לשלוח מייל לכתובת SCO@studioc.co.il

במידה והנך מעוניינת להקפיא את המנוי ולא להשתתף בשיעורי האונליין, מלאי את פרטייך בקישור: https://www.studioc.co.il/freeze

בכל נושא אחר, תוכלי לשלוח מייל לכתובת: sherut@studioc.co.il