נגישות האתר

אימון אירובי סטודיו סי

אימון אירובי בסטודיו C לרזות בקצב הנכון

גוף חטוב, מצב רוח חיובי, מוטיבציה ותחושת חיוניות – אלו הן רק חלק מההשפעות של אימון אירובי בסטודיו C. אם את חולמת להתבונן במראה ולהתגאות במה שאת רואה, מקומך אתנו.
בסטודיו C חוגי אירובי מיוחדים לנשים שרוצות לרזות וליהנות ממבנה חטוב ומהודק!

אימון בטכניקות ייחודיות

הטכניקות הייחודיות שפותחו בסטודיו C מבטיחות הגעה לתוצאה מרשימה ושיפור משמעותי בתפקודי הגוף והנאה מקסימלית מיכולותיו של הגוף.
אימון אירובי בסטודיו C מביא לשיפורים משמעותיים בכל תחומי החיים: הודות לאימון האירובי תרדו במשקל בתוך זמן קצר תוך חיטוב משמעותי של הגוף ויצירת אורח חיים דינאמי ובריא.
הירידה במשקל הינה תוצאה של שריפת קלוריות מתמשכת בתכנית אימון אירובי ייחודית למתאמנות של סטודיו C!

לפרטים והרשמה

אורח חיים בריא

ירידה במשקל היא לא היתרון היחיד של אימון אירובי אפקטיבי בסטודיו C. הודות להדרכה מקצועית, אישית ומנוסה, המתאמנות של סטודיו C נהנות משיפור משמעותי בתפקוד יעיל של מערכות הלב וכלי הדם.
מחזור הדם מתחדש ומתרענן והגוף מרגיש מלא חיים ודינאמיות. באמצעות אימון אירובי לשריפת שומנים ושיפור תפקוד המערכות תוכלי להביא את גופך לשיא כושרו וליהנות מיכולות שלא ידעת כי הן קיימות בך.

חיזוק הגוף מפני מחלות

מחזור דם תקין וכלי דם בריאים הם הגורם העיקרי לבריאות וחיוניות. אלו חשובים במיוחד בעידן בו רובינו מבלים זמן רב מול המחשב או הטלוויזיה.
השיפור המשמעותי בתפקוד הלב, כלי הדם והריאות הינו הגורם מספר אחד לשמירה ולהימנעות מאפשרות של מחלות לב וכלי דם ומפני לחץ דם גבוה.
שלא כמו אימון אנאירובי, אימון מקצועי ומובנה של סטודיו C בנוי במיוחד למטרות הרזייה וחיזוק הגוף בפני מחלות נפוצות.

המתאמנות והמדריכות של סטודיו C יודעות כי הנאה אמיתית מהחיים טמונה בהתמדה ובהנאה מכל אימון אירובי בסטודיו. זו הסיבה שכל אימון הוא חוויה מעשירה ואפילו ממכרת.

* שיעורים אלה ניתנים במסגרת מנוי סטודיו C .

לפרטים והרשמה

אירובי